Pagini

marți, 19 ianuarie 2016

Romprest a anunțat programul de lucru în Onești



Colectarea deşeurilor reziduale în Onești, de la platformele de colectare dotate cu recipiente, se va face zilnic, de luni până sâmbătă, iar de la populaţia din zona caselor săptămânal, în ziua de luni - au anunțat, împreună, Primăria municipiului și compania prestatoare de astfel de servicii, Romprest. Preluarea deșeurilor reziduale din Onești a început din 11 ianuarie, conform Contractului de concesionare pentru delegarea gestiunii serviciilor de colectare şi transport al deşeurilor municipale în judeţul Bacău.

Citește mai multe în secțiunea SERVICII

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu